Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie sklepu internetowego to świetny sposób aby zwiększyć sprzedaż swoich produktów. Pozycjonowanie sklepu jest bardzo wymagające jednak dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w reklamie Google jesteśmy w stanie zwiększyć Państwa szanse na sukces w handlu internetowym i pomnożyć Państwa zyski.
Branża e-commerce rozwija się w bardzo szybkim tempie, a Google to najczęściej główne i najbardziej dochodowe źródło klientów.
SPRAWDŹ CENNIK

Co oferujemy w ramach pozycjonowania sklepu internetowego ?

Pozycjonowanie sklepu internetowego wymaga szczególnego zaangażowania i doświadczenia. Dzięki wieloletniej pracy przy promocji sklepów internetowych możemy wykonać dla Państwa skuteczne pozycjonowanie lub reklamy Google AdWords. Pozycjonując sklep internetowy wykonujemy wszystko co potrzebne aby zwiększyć ruch do Państwa strony w Google, jest to m. in.:

 
 • Wyszukanie oraz wybór odpowiednich słów kluczowych.
 • Optymalizacja treści i kodu sklepu internetowego. Ważne jest zadbanie o odpowiednie nazwy i opisy produktów. Analizujemy również strukturę kategorii sklepu i wiele bardziej zaawansowanych zagadnień jak np. kanonikalizacja podstron, obsługa błędów 404 czy poprawa linkowania wewnętrznego.
 • Budowa linków. Linki są jednym z głównych czynników rankingowych. Przykładamy szczególną wagę do jakości zdobywanych linków z uwagi na bezpieczeństwo naszych klientów. Unikamy ryzykownych technik, które mogły by narazić stronę na kary ze strony Google.
 • Pomiar i raportowanie efektów. Stale mierzymy efekty naszych działań, aby mieć pewność, że pozycjonowanie sklepu jest dla Państwa opłacalną inwestycją. Otrzymują Państwo co miesiąc raporty pokazujące efekty naszych działań oraz stały dostęp do narzędzi analitycznych. Do tego wykonujemy oprogramowanie takie jak Google Analytics, Google Search Console oraz program do anonimowego monitorowania pozycji w Google dla najważniejszych słów kluczowych.
 

Ile słów kluczowych pozycjonujemy?

Przy pozycjonowaniu nie ograniczamy się do wyboru kilku-kilkunastu słów kluczowych. Naszym celem jest zwiększenie zaufania Google i autorytetu sklepu internetowego aby mógł zajmować wysokie pozycje na dużą ilość słów kluczowych. Wykonując pozycjonowanie robimy jednocześnie tzw. pozycjonowanie Long Tail (długi ogon). Dzięki temu witryna pojawia się na wysokich pozycjach na dziesiątki, a nawet setki czy tysiące słów kluczowych. Dzięki temu sklep pojawia się na wysokich pozycjach nie tylko na popularne słowa kluczowe, ale również na wiele mniej popularnych fraz. Dzięki temu potencjalni klienci sklepu nie tylko znajdują sklep w wynikach wyszukiwania podczas wpisywania popularnych haseł ale również gdy szukają konkretnych modeli produktów. To daje Państwu podwójną korzyść z pozycjonowania i jeszcze lepszy zwrot z inwestycji.

Oprogramowanie sklepu

Podejmujemy się pozycjonowania sklepów internetowych działających na różnych platformach sklepowych. Mamy szczególnie duże doświadczenie ze sklepami na PrestaShop i Sky-Shop.pl, jednak inne oprogramowanie również nie jest dla nas problemem.

 

Kiedy można zobaczyć efekty pozycjonowania sklepu?

Przy nowych sklepach internetowych:

Często efekty pozycjonowania sklepu można zobaczyć już po kilku tygodniach od rozpoczęcia współpracy. W większości przypadków jednak wymaga to od 2 do 6 miesięcy aby widać było odczuwalną poprawę i od 4 do 24 miesięcy aby osiągnąć wysokie pozycje na bardziej konkurencyjne słowa kluczowe. Bardzo wiele zależy od konkurencyjności branży w której działa sklep oraz jego oferty i jakości wykonania.


Przy działających już na rynku sklepach:

W większości przypadków pierwszych pozytywnych efektów pozycjonowania sklepu internetowegowe można spodziewać się już po 2-3 tygodniach od rozpoczęcia współpracy.

Warunki współpracy

W celu zapewnienia Państwu komfortowej współpracy, opracowaliśmy warunki dzięki którym dajemy pewność, że pozycjonowanie z firmą SMART SEO przyniesie oczekiwane efekty.

 • Formalności opieramy o prostą umowę, którą mogą Państwo zerwać w każdym momencie bez żadnych ukrytych kosztów. Zależy nam na tym aby współpraca przy pozycjonowaniu opierała na korzyściach dla obu stron,
 • Otrzymują Państwo co miesiąc raport z wykonywanych działań, a także stały dostęp do monitoringu pozycji w Google oraz programów monitorujących ruch na stronie (Google Analytics, Google Search Console).
 • Jesteśmy otwarci na elastyczne warunki współpracy - możemy dostosować się do Państwa potrzeb.
 • Oferujemy współpracę dla firm z całej Polski. W każdym momencie możemy spotkać się z Państwem w Krakowie i okolicach oraz w Rzeszowie aby omówić szczegółowe warunki współpracy.

Pozycjonowanie sklepu - Cennik

Aby sprawdzić ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego zapraszamy do zapoznania się z cennikiem. Poniższe pakiety cenowe to tylko przykłady, ostateczna wycena pozycjonowania sklepu jest zawsze wykonywana indywidualnie aby dostosować ofertę do Państwa oczekiwań i konkurencji w branży.


Sprawdź ceny pozycjonowania sklepu internetowego:

Pakiet START

1000 PLN
miesięcznie (netto)
 • Analiza i wybór słów kluczowych
  Wyszukanie i wybór kilkunastu najlepszych fraz pod pozycjonowanie
 • Optymalizacja sklepu internetowego
  Optymalizacja kluczowych kategorii sklepu internetowego
 • Tworzenie linków
  Tworzenie wartościowych linków pozycjonujących sklep internetowy
 • Mierzenie efektów
  Dostęp do statystyk pozycji słów kluczowych w Google oraz monitoring ruchu w sklepie

Pakiet SEO MAX

2500 PLN
miesięcznie (netto)
 • Analiza i wybór słów kluczowych
  Wyszukanie i wybór kilkudziesięciu najlepszych fraz pod pozycjonowanie
 • Optymalizacja sklepu internetowego
  Optymalizacja kategorii i ważnych produktów w sklepie internetowym
 • Tworzenie linków
  Tworzenie wartościowych linków pozycjonujących sklep internetowy
 • Mierzenie efektów
  Dostęp do statystyk pozycji słów kluczowych w Google oraz monitoring ruchu w sklepie
 • Pozyskiwanie tematycznych linków
  Indywidualne tworzenie linków związanych tematycznie ze sprzedawanymi produktami
 • Tworzenie dedykowanego zaplecza
  Tworzenie dedykowanego tematycznego zaplecza wspierającego pozycjonowanie
 • Artykuły sponsorowane
  Publikacja artykułów sponsorowanych wspierających pozycjonowanie
 • Raport z działań
  Comiesięczne raporty pokazujące za równo wykonane działania jak i ich efekty.

Kontakt

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego pod nr 730 300 246, mailowego pod adresem: biuro@smart-seo.pl lub przez formularz kontaktowy. Pomożemy dobrać odpowiedni pakiet pozycjonowania lub doradzić w kwestii reklam AdWords.

 

Czas przygotowania oferty to maksymalnie 24 godziny!

 

Na terenie miast: Kraków i Rzeszów jak też w okoliczych miejscowosićach np.: Wieliczka czy Niepołomice możemy spotkać się z Państwem osobiście aby porozmawiać o możliwej współpracy.

Kontakt