Tworzenie kampanii Google AdWords

Stworzymy dla Państwa kampanię Google AdWords dopasowaną do Państwa potrzeb. Tworzymy kampanię dla zarówno dla stron jak też sklepów internetowych. Usługa stworzenia kampanii jest skierowana przede wszystkim dla osób, które potrzebują kampanii, którą będą mogli następnie samodzielnie zarządzać. Jeśli potrzebują Państwo pełnej obsługi AdWords zapraszamy do zapoznania się z ofertą na prowadzenie kampanii AdWords.

Tworzenie kampanii AdWords

  • Tworzymy dla Państwa kampanie AdWords na dowolny, wyznaczony przez Państwa budżet.
  • Kampania jest tworzona według Państwa wytycznych oraz jest dopasowana do Państwa celów biznesowych.
  • Dzięki umiejętnościom, wiedzy i doświadczeniu tworzymy skuteczne kampanie AdWords.
  • Stworzenie kampanii trwa do 2 tygodni.
  • W cenie otrzymują Państwo możliwość wprowadzenia poprawek i optymalizacje kampanii przez 2 miesiące.
  • Dodatkowo instalujemy i konfigurujemy Google Analytics na Państwa stronie.

Zaufaj specjalistom AdWords

6 lat doświadczenia

Posiadamy 6 lat doświadczenia w reklamie w Google. Przeprowadziliśmy wiele kampanii reklamowych w tej wyszukiwarce dzięki czemu doskonale wiemy na jakie elementy trzeba zwrócić największą uwagę aby kampania AdWords była skuteczna.

Rzetelne podejście i dobry kontakt

Mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście do Państwa zlecenia oraz kontakt bezpośrednio ze specjalistą odpowiedzialnym za wykonanie audytu kampanii AdWords. Klient jest dla nas bardzo ważny dlatego dbamy o terminowość i rzetelność naszych działań.

Atrakcyjne ceny i minimum formalności

Oferujemy atrakcyjne ceny, które sprawiają, że współpraca z nami to jeszcze więcej korzyści. Nie jesteśmy dużą agencją dlatego współpracując z nami płacą Państwo wyłącznie za czas specjalisty, który dba o jakość Państwa reklam Google AdWords.

Certyfikat Google AdWords

Posiadamy certyfikaty Google AdWords, które są potwierdzeniem naszych umiejętności. Szkolimy się i zdobywamy nową wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach branżowych. Jesteśmy "na bieżąco" dlatego możemy wdrażać nowoczesne i skuteczne rozwiązania.

Cena

Cena stworzenia kampanii AdWords jest ustalana indywidualnie na podstawie szacowanego budżetu na reklamy AdWords oraz stopnia rozbudowy kampanii. Prosimy o kontakt i ewentualne przesłanie informacji na temat Państwa potrzeb, a przedstawimy Państwu niezobowiązującą wycenę.
Opłata za stworzenie kampanii jest jednorazowa. Ceny rozpoczynają się już od 400 zł NETTO.

Skontaktuj się z nami
Kontakt