Tworzenie kampanii Google AdWords

Stworzymy dla Państwa kampanię Google AdWords dopasowaną do Państwa potrzeb. Tworzymy kampanię dla zarówno dla stron jak też sklepów internetowych. Usługa stworzenia kampanii jest skierowana przede wszystkim dla osób, które potrzebują kampanii, którą będą mogli następnie samodzielnie zarządzać. Jeśli potrzebują Państwo pełnej obsługi AdWords zapraszamy do zapoznania się z ofertą na prowadzenie kampanii AdWords.

EFEKTYWNA REKLAMA W GOOGLE

  • Tworzymy dla Państwa kampanie AdWords na dowolny, wyznaczony przez Państwa budżet.
  • Kampania AdWords jest tworzona według Państwa wytycznych.
  • Dzięki umiejętnościom, wiedzy i doświadczeniu możemy zaoferować tworzenie kampanii Google AdWords na najwyższym poziomie.
  • Stworzenie kampanii trwa do 2 tygodni.
  • W cenie otrzymują Państwo możliwość wprowadzenia poprawek i optymalizacje kampanii przez 2 miesiące.
  • Jeśli jest potrzeba, bezpłatnie instalujemy i konfigurujemy Google Analytics stronie.

ZAUFAJ SPECJALISTOM ADWORDS

Skuteczna kampania AdWords powstaje w oparciu o umiejętności, doświadczenie i zaangażowanie specjalisty AdWords. Zobacz dlaczego warto z nami współpracować.

6 LAT DOŚWIADCZENIA GWARANTUJE JAKOŚĆ

Posiadamy 6 lat doświadczenia w reklamie w Google. Przeprowadziliśmy wiele kampanii reklamowych dzięki czemu doskonale wiemy na jakie elementy trzeba zwrócić największą uwagę aby kampania AdWords była skuteczna.

ZAANGAŻOWANIE WE WSPÓŁPRACĘ

Mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście do Państwa zlecenia oraz kontakt bezpośrednio ze specjalistą odpowiedzialnym za wykonanie audytu kampanii AdWords. Klient jest dla nas bardzo ważny dlatego dbamy o terminowość i rzetelność naszych działań.

ATRAKCYJNE CENY I MINIMUM FORMALNOŚCI

Oferujemy atrakcyjne ceny, które sprawiają, że współpraca z nami to jeszcze więcej korzyści. Nie jesteśmy dużą agencją dlatego współpracując z nami płacą Państwo wyłącznie za czas specjalisty, który dba o jakość Państwa reklam Google AdWords.

STATUS PARTNERA GOOGLE

Posiadamy status Partnera Google, który jest potwierdzeniem naszych umiejętności i doświadczenia w zakresie prowadzenia kampanii Google AdWords. Ciągle się rozwijamy aby zapewnić naszym klientom nowoczesne i skuteczne kampanie AdWords.