Audyt Kampanii Google AdWords

Posiadają Państwo kampanię AdWords i potrzebna Wam pomoc? Być może chcecie sprawdzić czy da się zwiększyć jej skuteczność? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą lub do bezpośredniego kontaktu z nami. Wykonujemy audyty kampanii AdWords - niezależnie od rodzaju kampanii.

DLACZEGO WARTO WYKONAĆ AUDYT KAMPANII GOOGLE ADWORDS?

  • Sprawdzimy wszystkie elementy kampanii AdWords od których zależy jej skuteczność: od słów kluczowych, przez teksty reklamy po jej ustawienia,
  • Dzięki wykonaniu audytu dowiedzą się Państwo czy kampania AdWords jest poprawie skonfigurowana oraz co można poprawić aby działała jeszcze lepiej,
  • Audyt Google AdWords pozwala zarówno zmniejszyć koszty jak i zwiększyć skuteczność reklam,
  • W ramach audytu wdrożymy potrzebne poprawki i przedstawimy Państwu kompletny raport z wykrytymi błędami,
  • Audyt kampanii AdWords to niewielki koszt, który może zwrócić się już po kilku tygodniach, a im dłużej reklamy będą działać tym więcej Państwo zyskają na inwestycji w audyt kampanii Goole AdWords.

ZAUFAJ SPECJALISTOM ADWORDS

Skuteczna kampania AdWords powstaje w oparciu o umiejętności, doświadczenie i zaangażowanie specjalisty AdWords. Zobacz dlaczego warto z nami współpracować.

6 LAT DOŚWIADCZENIA GWARANTUJE JAKOŚĆ

Posiadamy 6 lat doświadczenia w reklamie w Google. Przeprowadziliśmy wiele kampanii reklamowych dzięki czemu doskonale wiemy na jakie elementy trzeba zwrócić największą uwagę aby kampania AdWords była skuteczna.

ZAANGAŻOWANIE WE WSPÓŁPRACĘ

Mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście do Państwa zlecenia oraz kontakt bezpośrednio ze specjalistą odpowiedzialnym za wykonanie audytu kampanii AdWords. Klient jest dla nas bardzo ważny dlatego dbamy o terminowość i rzetelność naszych działań.

ATRAKCYJNE CENY I MINIMUM FORMALNOŚCI

Oferujemy atrakcyjne ceny, które sprawiają, że współpraca z nami to jeszcze więcej korzyści. Nie jesteśmy dużą agencją dlatego współpracując z nami płacą Państwo wyłącznie za czas specjalisty, który dba o jakość Państwa reklam Google AdWords.

STATUS PARTNERA GOOGLE

Posiadamy status Partnera Google, który jest potwierdzeniem naszych umiejętności i doświadczenia w zakresie prowadzenia kampanii Google AdWords. Ciągle się rozwijamy aby zapewnić naszym klientom nowoczesne i skuteczne kampanie AdWords.

KONTAKT

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego pod nr: +48 789 411 884, mailowego pod adresem: biuro@smart-seo.pl lub przez formularz kontaktowy. Doradzimy we wszystkich kwestiach związanych z inwestycją w reklamy AdWords.

Czas przygotowania oferty to maksymalnie 24 godziny!

Na terenie miasta Kraków i okolic możemy spotkać się z Państwem osobiście.