Audyt Kampanii Google AdWords

Posiadają Państwo kampanię AdWords i potrzebna Wam pomoc? Być może chcecie sprawdzić czy da się zwiększyć jej skuteczność? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą lub do bezpośredniego kontaktu z nami. Wykonujemy audyty kampanii AdWords - niezależnie od rodzaju kampanii.

Dlaczego warto wykonać audyt kampanii Google AdWords?

  • Sprawdzimy wszystkie elementy kampanii AdWords od których zależy jej skuteczność: od słów kluczowych, przez teksty reklamy po jej ustawienia,
  • Dzięki wykonaniu audytu dowiedzą się Państwo czy kampania AdWords jest poprawie skonfigurowana oraz co można poprawić aby działała jeszcze lepiej,
  • Audyt Google AdWords pozwala zarówno zmniejszyć koszty jak i zwiększyć skuteczność reklam,
  • W ramach audytu wdrożymy potrzebne poprawki i przedstawimy Państwu kompletny raport z wykrytymi błędami,
  • Audyt kampanii AdWords to niewielki koszt, który może zwrócić się już po kilku tygodniach, a im dłużej reklamy będą działać tym więcej Państwo zyskają na inwestycji w audyt kampanii Goole AdWords.

Zaufaj specjalistom AdWords

6 lat doświadczenia

Posiadamy 6 lat doświadczenia w reklamie w Google. Przeprowadziliśmy wiele kampanii reklamowych w tej wyszukiwarce dzięki czemu doskonale wiemy na jakie elementy trzeba zwrócić największą uwagę aby kampania AdWords była skuteczna.

Rzetelne podejście i dobry kontakt

Mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście do Państwa zlecenia oraz kontakt bezpośrednio ze specjalistą odpowiedzialnym za wykonanie audytu kampanii AdWords. Klient jest dla nas bardzo ważny dlatego dbamy o terminowość i rzetelność naszych działań.

Atrakcyjne ceny i minimum formalności

Oferujemy atrakcyjne ceny, które sprawiają, że współpraca z nami to jeszcze więcej korzyści. Nie jesteśmy dużą agencją dlatego współpracując z nami płacą Państwo wyłącznie za czas specjalisty, który dba o jakość Państwa reklam Google AdWords.

Certyfikat Google AdWords

Posiadamy certyfikaty Google AdWords, które są potwierdzeniem naszych umiejętności. Szkolimy się i zdobywamy nową wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach branżowych. Jesteśmy "na bieżąco" dlatego możemy wdrażać nowoczesne i skuteczne rozwiązania.

Cena

Cena audytu kampanii AdWords jest ustalana indywidualnie w zależności od jej wielkości i budżetu. Kampanie oraz wymagania naszych klientów są bardzo różne dlatego w celu poznania propozycji cenowej prosimy o kontakt.

Wyślij zapytanie

Kontakt

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego pod nr 730 300 246, mailowego pod adresem: biuro@smart-seo.pl lub przez formularz kontaktowy. Pomożemy dobrać odpowiedni pakiet pozycjonowania lub doradzić w kwestii reklam AdWords.

 

Czas przygotowania oferty to maksymalnie 24 godziny!

 

Na terenie miast: Kraków i Rzeszów jak też w okoliczych miejscowosićach np.: Wieliczka czy Niepołomice możemy spotkać się z Państwem osobiście aby porozmawiać o możliwej współpracy.

Kontakt