Audyt SEO

Możemy wykonać audyt SEO w odpowiedzi na dowolną Państwa potrzebę. Wykonujemy audyty za równo optymalizacji strony www pod Google jak i linków prowadzących do strony (które są jednym z głównych czynników rankingowych w Google). Dzięki audytowi SEO mogą Państwo ocenić potencjał jaki posiada Państwa strona, ocenić działanie firmy pozycjonującej lub sprawdzić czy Państwa linki do strony mogą szkodzić jej pozycji w Google. Bazując na naszej wiedzy, jesteśmy w stanie podejść indywidualnie do każdego audytu SEO i skupić się na celu który chcą Państwo osiągnąć.

Kiedy wykonać audyt SEO?

  • Gdy chcemy zwiększyć widoczność naszej strony poprzez jej optymalizację. Audyt mający na celu sprawdzenie i przygotowanie możliwych poprawek które można wprowadzić na stronę w celu zwiększenia jej widoczności może być pomocny dla wszystkich firm z ugruntowaną pozycją na rynku. Często firmy posiadają liczne naturalne linki od swoich partnerów, a odpowiednia optymalizacja strony mogła by znacznie zwiększyć jej widoczność w Google. Jeśli jednak nie posiadamy naturalnych linków, a nasza firma nie jest już popularna na rynku to sam audyt prawdopodobnie nie wystarczy. W takiej sytuacji audyt może być pierwszym krokiem do zwiększenia widoczności strony w wyszukiwarce Google. Do osiągnięcia pełni możliwości konieczne jest jednak jej pozycjonowanie.
  • Gdy chcemy sprawdzić ilość i jakość linków przychodzących do naszej strony i upewnić się, że nie powodują one problemów z widocznością strony w Google.
  • Gdy chcemy się upewnić że firma pozycjonująca naszą stronę stosuje dobre i bezpieczne praktyki pozycjonowania.
  • Przy zmianie strony lub domeny. W takiej sytuacji konieczne jest wykonanie odpowiednich przekierowań aby nie stracić pozycji w Google. Możemy pomóc wykonać taką migrację wraz z odpowiednimi przekierowaniami, tak aby autorytet strony w Google został przekazany do nowej strony. Często przy zmianie systemu zarządzania treścią (CMS) zmienia się również struktura linków, co wymaga wykonania odpowiednich przekierowań zapobiegającym utracie pozycji w Google.
  • Przy nagłym spadku pozycji. Audyt pozwala ocenić czy strona otrzymała karę od Google i pozwala podjąć kroki aby ją usunąć.
  • Przy otrzymaniu kary ręcznej od Google. Oferujemy usuwanie kar Google.

Skontaktuj się
z nami

Zachęcamy do kontaktu telefoniczne lub mailowego. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania tak szybko jak to możliwe.
Wyślij do nas zapytanie, a przygotujemy ofertę do 24 godzin!
Bezpłatna analiza SEO