Audyt SEO

Oferujemy wysokiej jakości audyt SEO w odpowiedzi na dowolną Państwa potrzebę. Dzięki audytowi SEO mogą Państwo lepiej wykorzystać potencjał jaki posiada strona internetowa pod względem widoczności w wynikach wyszukiwania Google. Wykonujemy audyty za równo strony internetowej pod kątem jej optymalizacji jak i audyt linków prowadzących do strony.

KIEDY WYKONAĆ AUDYT SEO STRONY INTERNETOWEJ:

 • Gdy chcemy zwiększyć widoczność naszej strony internetowej. Audyt SEO ma na celu sprawdzenie i przygotowanie możliwych poprawek optymalizacji strony, które można wprowadzić na stronę w celu zwiększenia jej widoczności. Taki audyt strony może być pomocny dla firm z ugruntowaną pozycją na rynku. Nie zawsze sam audyt strony wystarczy aby nasza strona była widoczna w Google. W takiej sytuacji audyt będzie pierwszym krokiem do zwiększenia szans na wysokie pozycje w Google.
 • Gdy chcemy się upewnić że firma pozycjonująca naszą stronę stosuje dobre i bezpieczne praktyki pozycjonowania.
 • Przy zmianie strony lub domeny. Zmiana strony lub domeny może powodować spadki w wyszukiwarce Google. Aby temu zapobiec konieczne jest wykonanie odpowiednich przekierowań. Możemy wykonać taką migrację wraz z odpowiednimi przekierowaniami. Jeśli nie chcą Państwo ryzykować strat pozycji w Google, warto skorzystać z naszych usług. Z nami mają Państwo pewność, że zmiana strony nie będzie wiązała się ze stratą widoczności w Google.
 • Przy nagłym spadku pozycji strony w Google. Audyt SEO strony pozwala ocenić czy strona otrzymała karę od Google i pozwala podjąć kroki aby ją usunąć.
 • Przy otrzymaniu kary ręcznej od Google. Wskażemy przyczynę kary oraz w wielu przypadkach możemy zaoferować usunięcie kary.

KIEDY WYKONAĆ AUDYT LINKÓW:

 • Gdy chcemy sprawdzić ilość i jakość linków przychodzących do naszej strony i upewnić się, że nie powodują one problemów z widocznością strony w Google.
 • Gdy Google nałoży na nas karę ręczną za linki prowadzące do strony.

CO OFERUJEMY W RAMACH AUDYTU SEO:

 • Wysoką jakość. Audyt jest przygotowany indywidualnie przez osobę z dużym doświadczeniem w pozycjonowaniu stron w Google.
 • Profesjonalne podejście i terminowość.
 • Sprawdzone w praktyce wskazówki, które zwiększą widoczność Państwa strony w wynikach wyszukiwania Google.
 • Pomoc przy wdrożeniu wskazówek. Gwarantujemy niezbędną pomoc i konsultacje każdego elementu audytu SEO. Współpraca nie kończy się w momencie dostarczenia dokumentu. Trwa do czasu, aż wszystkie zaproponowane zmiany będą wdrożone.

KONTAKT

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego pod nr 730 300 246, mailowego pod adresem: biuro@smart-seo.pl lub przez formularz kontaktowy. Pomożemy dobrać odpowiedni pakiet pozycjonowania lub doradzić w kwestii audytu SEO.

Czas przygotowania oferty to maksymalnie 24 godziny!

Na terenie województwa małopolskiego oraz podkarpackiego, w tym miast: Kraków i Rzeszów możemy spotkać się z Państwem osobiście.