Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie strony internetowych to jeden z najlepszych sposobów dotarcia do klienta przez internet. Możesz dzięki temu zdobywać klientów z całej Polski. Wystarczy, że znajdziesz się na odpowiednim miejscu w Google, a klienci zaczną sami do Ciebie dzwonić lub przychodzić.SPRAWDŹ CENNIK

CO TO JEST POZYCJONOWANIE STRON W GOOGLE?

Dzięki pozycjonowaniu możesz z czasem zdobywać co raz więcej klientów z naturalnych wyników wyszukiwania Google. Jest to doskonała inwestycja w rozwój swojej firmy ponieważ wyniki wyszukiwania Google są obecnie najskuteczniejszym sposobem zdobywania klientów przez internet. Warto wiedzieć, że pozycjonowanie to długotrwały proces dlatego też jest ono polecane przede wszystkim firmom, które już działają w internecie i poszukują dodatkowych możliwości rozwoju firmy.

Pozycjonowanie strony to skomplikowany proces. Jak podają pracownicy Google, jest ponad 200 unikalnych czynników na podstawie których wyszukiwarka ustala swój ranking stron. Dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie tak zoptymalizować Państwa stronę internetową oraz zwiększyć jej autorytet w oczach wyszukiwarki Google aby zwiększyć jej widoczność w wynikach wyszukiwania.

Najistotniejszymi czynnikami rankingowymi Google są:

 • odpowiednio zoptymalizowana treść oraz kod strony internetowej
 • wysokiej jakości linki prowadzące do strony www

Odpowiednio optymalizując treść i kod strony internetowej oraz zdobywając odpowiednie linki możemy znacznie poprawić pozycje Państwa strony internetowej i sprawić aby potencjalni klienci znajdowali w Google Państwa firmę.

Jak przebiega proces pozycjonowania

1. Optymalizacja strony www

Na początek pozycjonowana strona internetowa powinna zostać zoptymalizowana. Konieczna jest optymalizacja treści oraz kodu strony internetowej. Na tym etapie również wyszukujemy słowa kluczowe, które potencjalni klienci wpisują w wyszukiwarkę aby odszukać produktów lub usług, które Państwo oferują. Celem tego działania jest poprawne zrozumienie przez Google strony internetowej.

2. Linkowanie do strony

Gdy nasza strona jest zoptymalizowana, pozostaje zwiększyć jej autorytet dzięki odpowiednim linkom przychodzącym. Wykonując linkowanie zwracamy bardzo dużą uwagę na jakość linków które zdobywamy. Dzięki temu strona jest bezpieczna i nie jest narażona na karę od Google. Wykonujemy linkowanie najbezpieczniejszymi znanymi nam technikami, unikamy SPAMu, systemów wymiany linków (SWL) i innych ryzykownych technik.

3. Pomiar efektów i raportowanie

Do mierzenia efektów pozycjonowania używamy:

 • Google Analytics - program badają zachowanie użytkowników na stronie internetowej. Za jego pomocą można sprawdzić ilość wejść na stronę oraz zachowanie użytkowników. To pozwala ocenić czy pozycjonowanie oraz inne kanały marketingowe dają oczekiwane efekty i są opłacalne.
 • Google Search Console tzw. konsola Google - pokazuje dokładnie z jakich słów kluczowych użytkownicy trafiają na stronę internetową.
 • Statystyki pozycji w Google - za pomocą specjalnego programu mierzymy pozycje najważniejszych słów kluczowych, na których się skupiamy podczas pozycjonowania. To pozwala ocenić postępy w pozycjonowaniu.

Kiedy pojawią się efekty pozycjonowania?

Przy nowych stronach:
Pozycjonowanie to długoterminowa inwestycja. Niemniej jednak, staramy się aby pierwsze efekty działań były widoczne już po kilku tygodniach współpracy. Trzeba jednak liczyć się z tym, że aby osiągnąć długoterminowe, stabilne i wysokie pozycje w Google na popularne słowa kluczowe potrzeba czasu. Efekty działań widoczne są najczęściej po ok. 2-4 miesiącach współpracy, po czym należy się spodziewać stopniowego wzrostu pozycji. Osiągnięcie najlepszych pozycji na konkurencyjne słowa kluczowe wymaga często od 6 do nawet 24 miesięcy ciągłych działań.

Przy stronach które są już w internecie od minimum kilku miesięcy:
W większości przypadków pierwszych pozytywnych efektów pozycjonowania strony można spodziewać się już po 2-3 tygodniach od rozpoczęcia współpracy.

Jakich efektów można się spodziewać?

Po kilku tygodniach pozycjonowania strona internetowa powoli zaczyna być widoczna w Google. Na początku następuje etap wzrostu przejść na stronę gdzie możemy zaobserwować kilkanaście do kilkudziesięciu wejść z Google na stronę miesięcznie (poniżej odwiedziny strony na przestrzeni 3 miesięcy):

początek pozycjonowania strony - efekty

W następnych miesiącach często widać już ruch do strony na poziomie 100-300 wejść na stronę internetową z Google miesięcznie. Można przy tym przez większość miesięcy obserwować stopniowy wzrost odwiedzin strony z miesiąca na miesiąc. Wygląda to jak na obrazku poniżej (poniżej odwiedziny strony na przestrzeni 3 miesięcy):
pozycjonowanie wzrost ruchu na stronie
Na przestrzeni roku od rozpoczęcia pozycjonowania można liczyć efekt w postaci ciąglego zwiększenia pozycji na stronie:

efekty pozycjonowania

Ile słów kluczowych pozycjonujemy?

Nie ograniczamy się do pozycjonowania kilku-kilkunastu wybranych słów kluczowych, dbamy o wysoki autorytet strony klienta aby mogła zajmować wysokie pozycje na wiele istotnych słów kluczowych. Wykonując pozycjonowanie robimy jednocześnie tzw. pozycjonowanie Long Tail (długi ogon). Dzięki temu witryna pojawia się na wysokich pozycjach na dziesiątki, a nawet setki słów kluczowych. Od popularnych haseł po mniej popularne wyrażenia. Popularne hasła doskonale budują rozpoznawalność marki, a mniej popularne frazy doskonale przekładają się na zwiększenie sprzedaży produktów czy usług.

WARUNKI WSPÓŁPRACY

W celu zapewnienia Państwu komfortowej współpracy, opracowaliśmy warunki dzięki którym dajemy pewność, że pozycjonowanie z firmą SMART SEO przyniesie oczekiwane efekty.

 • Formalności opieramy o prostą umowę, którą mogą Państwo zerwać w każdym momencie bez żadnych ukrytych kosztów. Zależy nam na tym aby współpraca przy pozycjonowaniu opierała na korzyściach dla obu stron,
 • Otrzymują Państwo co miesiąc raport z wykonywanych działań, a także stały dostęp do monitoringu pozycji w Google oraz programów monitorujących ruch na stronie (Google Analytics, Google Search Console).
 • Jesteśmy otwarci na elastyczne warunki współpracy - możemy dostosować się do Państwa potrzeb.
 • Oferujemy współpracę dla firm z całej Polski. W każdym momencie możemy spotkać się z Państwem w Krakowie i okolicach oraz w Rzeszowie aby omówić szczegółowe warunki współpracy.

POZYCJONOWANIE - CENNIK

Poniżej przedstawiamy przykładowe pakiety cenowe. Ostateczna wycena pozycjonowania konkretnej strony jest wykonywana indywidualnie. Cena zależy od trudności pozycjonowania czyli od tego z jak dużą i mocną konkurencją mamy do czynienia.

PAKIET SEO START

500 PLN
miesięcznie (netto)

 • Analiza i wybór słów kluczowych
  Wyszukanie i wybór kilku najlepszych fraz pod pozycjonowanie
 • Optymalizacja strony www
  Pełna optymalizacja treści i kodu strony pod najważniejsze słowa kluczowe
 • Tworzenie linków do strony
  Tworzenie wartościowych linków pozycjonujących stronę
 • Mierzenie efektów
  Dostęp do statystyk pozycji słów kluczowych w Google oraz monitoring ruchu na stronie
PAKIET MAX

2000 PLN
miesięcznie (netto)

 • Analiza i wybór słów kluczowych
  Wyszukanie i wybór kilkudziesięciu najlepszych fraz pod pozycjonowanie
 • Optymalizacja strony www
  Pełna optymalizacja treści i kodu strony pod najważniejsze słowa kluczowe
 • Tworzenie linków do strony
  Tworzenie wartościowych linków pozycjonujących stronę
 • Mierzenie efektów
  Dostęp do statystyk pozycji słów kluczowych w Google oraz monitoring ruchu na stronie
 • Pozyskiwanie tematycznych linków
  Indywidualne tworzenie linków związanych tematycznie ze stroną
 • Tworzenie dedykowanego zaplecza
  Tworzenie dedykowanego tematycznego zaplecza wspierającego pozycjonowanie
 • Artykuły sponsorowane
  Publikacja artykułów sponsorowanych wspierających pozycjonowanie
 • Raport z działań
  Comiesięczne raporty pokazujące za równo wykonane działania jak i ich efekty

KONTAKT

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego pod nr 789 411 884, mailowego pod adresem: biuro@smart-seo.pl lub przez formularz kontaktowy. Pomożemy dobrać odpowiedni pakiet pozycjonowania.

Czas przygotowania oferty to maksymalnie 24 godziny!

Na terenie województwa małopolskiego oraz podkarpackiego, w tym miast: Kraków i Rzeszów możemy spotkać się z Państwem osobiście.