Przede wszystkim reklama w Google!

Reklama w Google to nasza specjalność. Zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem stron oraz prowadzeniem kampanii reklamowych w Google AdWords. Wyróżnia nas przede wszystkim wysoka jakość działań w korzystnej cenie. Jeśli poszukujecie Państwo specjalisty, który wykona skuteczną kampanię reklamową w Google oraz będzie do Państwa dyspozycji, firma SMART SEO spełni Państwa oczekiwania.

KIM JESTEŚMY?

Od kilku lat naszą pasją jest reklama w Google. Poświęciliśmy jej wiele czasu i zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam skutecznie promować produkty i usługi w Google.

Oferujemy skuteczne kampanie reklamowe w przystępnej cenie. Zależy nam na sukcesie naszych klientów oraz długotrwałej współpracy, która przyniesie obopólne korzyści. Na wysoką jakość naszych usług składa się przede wszystkim:

  • skuteczność tworzonych kampanii
  • terminowość i rzetelność
  • bezpośredni kontakt ze specjalistą wykonującym usługi
  • elastyczność i nastawienie na współpracę

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie, a także prowadzimy kampanie AdWords. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dołożymy wszelkich starań, aby reklama w Google była dla Państwa doskonałą inwestycją, a współpraca z nami była przyjemna i owocna.

Grzegorz Czajkowski
Specjalista od reklamy w Google

OPINIE KLIENTÓW

Współpracujemy z Panem Grzegorzem od ponad pół roku i możemy stwierdzić że współpraca układa się pomyślnie. Agencja realizuje swoje zadania i cele zgodnie z założeniami. Możemy śmiało polecić firmę.

MACIEJ CEBERTOWICZ
Manager ds: sprzedaży i rozwoju produktu Sky-Shop.pl

Jestem bardzo zadowolony z zaangażowania firmy SMART SEO w czasie wykonywanego audytu SEO. Audyt był profesjonalny i przyniósł oczekiwane efekty.

ALEKSANDER SUDOŁ
Właściciel firmy: ceb.com.pl

CO NAS WYRÓŻNIA?

ROZWÓJ TO PODSTAWA NASZYCH DZIAŁAŃ!

Wyzwania, przed którymi stoją firmy zajmujące się marketingiem internetowym, zmieniają się w błyskawicznym tempie dlatego, stawiamy na ciągły rozwój. Aby oferować wysokiej jakości usługi, regularnie uczestniczymy w konferencjach branżowych, śledzimy najnowsze informacje ze świata marketingu internetowego oraz rekomendacje Google dotyczące wskazówek dla webmasterów.

Dzięki codziennej styczności z reklamą w Google zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam działać skutecznie. Na co dzień wdrażamy sprawdzone, efektywne rozwiązania, a także ciągle testujemy nowe możliwości, aby stale zwiększać jakość naszych usług.

Współpracując z nami, mają Państwo pewność, że promocja w Google będzie realizowana w sposób profesjonalny i zgodny z najwyższymi standardami na rynku.

MAKSYMALNE ZAANGAŻOWANIE!

Niezbędnym składnikiem sukcesu jest maksymalne zaangażowanie w każdy projekt. Doskonale o tym wiemy, dlatego nasze usługi mają indywidualny charakter. Współpracę z każdym klientem wykonujemy z pełnym zaangażowaniem tak, aby oferować naszym klientom najwyższej jakości usługi.

JAKOŚĆ, NIE ILOŚĆ!

Cenimy sobie długoterminową współpracę i profesjonalne podejście. Poza skutecznością odznaczamy się również rzetelnością w naszych działaniach. Wyjaśnimy Państwu wszystkie kwestie związane z marketingiem internetowym, ponieważ wierzymy, że jest to droga do sukcesu. U nas zawsze mają Państwo kontakt ze specjalistami odpowiedzialnymi za wyniki i podejmowanie decyzji.

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

Zależy nam na tym, aby nasze działania przynosiły naszym klientom realne efekty, tak aby współpraca opierała się na wzajemnych korzyściach. Dlatego dbamy o każdą kampanię, której się podejmiemy. Staramy się zrozumieć Państwa potrzeby i branżę oraz stworzyć kampanię, która będzie realnie zarabiać dla Państwa pieniądze. Współpracujemy na podstawie prostej umowy, którą mogą Państwo zerwać w dowolnym momencie.

Przy współpracy z nami mają Państwo ciągły kontakt ze specjalistą odpowiedzialnym za działania. Po każdym miesiącu współpracy otrzymujecie raport z wykonanych działań. Konfigurujemy i przekazujemy również dostęp do Google Analytics, gdzie widać jak zachowują się użytkownicy na stronie internetowej. To wszystko sprawia, że reklama w Google z firmą SMART SEO to świetna inwestycja!

Zapraszam do współpracy!
Grzegorz Czajkowski