Przede wszystkim reklama w Google!

Reklama w Google to nasza specjalność. Zajmujemy się skutecznym prowadzeniem kampanii reklamowych w Google AdWords. Wyróżnia nas przede wszystkim wysoka jakość działań w korzystnej cenie. Jeśli poszukujecie Państwo specjalisty, który wykona skuteczną kampanię reklamową w Google oraz będzie do Państwa dyspozycji, firma SMART SEO spełni Państwa oczekiwania.

KIM JESTEŚMY?

Od kilku lat naszą pasją jest reklama w Google. Poświęciliśmy jej wiele czasu i zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam skutecznie promować produkty i usługi w Google.

Oferujemy skuteczne kampanie reklamowe w przystępnej cenie. Zależy nam na sukcesie naszych klientów oraz długotrwałej współpracy, która przyniesie obopólne korzyści. Na wysoką jakość naszych usług składa się przede wszystkim:

  • skuteczność tworzonych kampanii
  • terminowość i rzetelność
  • bezpośredni kontakt ze specjalistą wykonującym usługi
  • elastyczność i nastawienie na współpracę

Oferujemy skuteczne kampanie AdWords. Dołożymy wszelkich starań, aby reklama w Google była dla Państwa doskonałą inwestycją, a współpraca z nami była przyjemna i owocna. Zapraszam do kontaktu!

Grzegorz Czajkowski
Specjalista ds. reklamy w Google

OPINIE KLIENTÓW

Współpracujemy z Panem Grzegorzem od ponad pół roku i możemy stwierdzić że współpraca układa się pomyślnie. Agencja realizuje swoje zadania i cele zgodnie z założeniami. Możemy śmiało polecić firmę.

MACIEJ CEBERTOWICZ
Manager ds: sprzedaży i rozwoju produktu Sky-Shop.pl

Od kilku lat współpracujemy z Smart SEO i jesteśmy z tej współpracy zadowoleni. Profesjonalne podejście do tematu oraz stały kontakt z firmą pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych wyników w krótkim czasie.

Wojciech Budziak
CEO w ks.pl

CO NAS WYRÓŻNIA?

ROZWÓJ TO PODSTAWA NASZYCH DZIAŁAŃ!

Ciągły rozwój świata reklamy, Google oraz technologii stawia wyzwania, którym podołać można tylko dzięki ciągłemu rozwojowi swoich umiejętności oraz możliwości technologicznych.

Aby oferować wysokiej jakości usługi, regularnie uczestniczymy w konferencjach branżowych, śledzimy najnowsze informacje ze świata marketingu internetowego oraz rekomendacje Google. Jesteśmy też oczyście certyfikowanymi specjalistami Google oraz uczestniczymy też w programie Google Partners.

Dzięki codziennej styczności z reklamą w Google zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam działać skutecznie. Na co dzień wdrażamy sprawdzone, efektywne rozwiązania, a także ciągle testujemy nowe możliwości, aby dbać o najwyższą jakość usług.

MAKSYMALNE ZAANGAŻOWANIE!

Niezbędnym składnikiem sukcesu jest maksymalne zaangażowanie w każdy projekt. Doskonale o tym wiemy, dlatego nasze usługi mają indywidualny charakter. Współpracę z każdym klientem wykonujemy z pełnym zaangażowaniem tak, aby oferować naszym klientom najwyższej jakości usługi.

JAKOŚĆ, NIE ILOŚĆ!

Cenimy sobie długoterminową współpracę i profesjonalne podejście. Poza skutecznością odznaczamy się również rzetelnością w naszych działaniach. U nas zawsze mają Państwo kontakt ze specjalistami odpowiedzialnymi za wyniki i podejmowanie decyzji. To sprawia, że działamy sprawie i skutecznie, a reklama z firmą SMART SEO to świetna inwestycja!

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

Zależy nam na tym, aby nasze działania przynosiły naszym klientom realne efekty, tak aby współpraca opierała się na wzajemnych korzyściach. Staramy się zrozumieć Państwa potrzeby i branżę oraz stworzyć kampanię, która będzie realnie zarabiać dla Państwa pieniądze. Współpracujemy na podstawie wzajemnych korzyści, a jeśli efekty nie będą zadowalające to mogą Państwo zakończyć współpracę w dowolnym momencie.

Zapraszam do współpracy!
Grzegorz Czajkowski