Przede wszystkim reklama w Google!

Reklama w Google to nasza specjalność. Zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem stron www oraz prowadzeniem kampanii reklamowych w Google AdWords. Wyróżnia nas przede wszystkim jakość działań. Jeśli szukają Państwo kogoś, kto wykona skuteczne reklamy w Google, a przy tym będzie na bierząco odpowiadał na maile i dostarczał raporty ze swoich działań - firma SMART SEO będzie idealnym wyborem.

Kim jesteśmy?

SMART SEO tworzy obecnie dwójka specjalistów, których pasją jest reklama w Google. Przez kilka lat zdobyliśmy wysokie pozycje w Google na setki słów kluczowych. Pomogliśmy w osiągnięciu sukcesu w internecie dziesiątkom firm z różnych branż. Były wśród nich zarówno małe firmy jak i duże, znane marki.

Sporo czasu spędziliśmy pracując jako specjaliści SEO/SEM w agencjach, zdobywając tam wiedzę i doświadczenie. Stworzyliśmy firmę SMART SEO, stawiając przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego klienta. Duża konkurencja na rynku oraz popularyzacja internetu sprawia, że reklama firmy w internecie staje się niezbędna, do osiągnięcia sukcesu w biznesie.
 
Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, a także prowadzimy kampanie AdWords. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dołożymy wszelkich starań aby reklama w Google była dla Państwa doskonałą inwestycją, a współpraca z nami była przyjemna i owocna.
Opinie klientów

Współpracujemy z Panem Grzegorzem od ponad pół roku i możemy stwierdzić że współpraca układa się pomyślnie. Agencja realizuje swoje zadania i cele zgodnie z założeniami. Możemy śmiało polecić firmę.
Sky-shop.pl

Maciej Cebertowicz
Manager ds: sprzedaży i rozwoju produktu Sky-Shop.pl

Jestem bardzo zadowolony z zaangażowania firmy SMART SEO w czasie wykonywanego audytu SEO. Audyt był profesjonalny i przyniósł oczekiwane efekty.
www.ceb.com.pl

Aleksander Sudoł
Charakterystyka Energetyczna Budynków CEB.COM.PL

Co nas wyróżnia?

Rozwój to podstawa naszych działań!

Internet wraz z Google zrewolucjonizował sposób w jaki firmy pozyskują klientów. Co chwilę pojawiają się nowe możliwości oraz nowe informacje na temat marketingu internetowego. Google wyznacza nowe trendy reklamy w internecie za którymi podążamy. Wyzwania przed którymi stoją firmy zajmujące się reklamą w internecie zmieniają się w błyskawicznym tempie dlatego stawiamy na rozwój.

Aby oferować wysokiej jakości usługi regularnie uczestniczymy w konferencjach branżowych, śledzimy najnowsze informacje ze świata marketingu internetowego oraz rekomendacje Google dotyczące wskazówek dla webmasterów. Współpracujemy i spotykamy się z innymi specjalistami i agencjami aby dzielić się "wiedzą tajemną" oraz dopracowywać każdy aspekt naszej pracy.

Dzięki codziennej styczności z reklamą w internecie zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam działać skutecznie. Na co dzień wdrażamy sprawdzone, efektywne rozwiązania, a także ciągle testujemy nowe możliwości aby stale zwiększać jakość naszych usług.

Współpracując z nami mają Państwo pewność, że promocja Państwa firmy w Google będzie realizowana w sposób dostosowany do obecnych trendów na rynku, a co za tym idzie, będzie skuteczna.

Dlaczego wiedza i doświadczenie to nie wszystko?

Rynek reklamy w Google zmienia się bardzo szybko. Praktyki szybkiego i taniego pozycjonowania stron internetowych które kilka lat temu były skuteczne dziś narażają firmy na kary od Google i utratę widoczności w wyszukiwarce. Brak dobrze skonfigurowanej kampanii AdWords znacznie zwiększa jej koszty. Konieczna jest nie tylko wiedza i doświadczenie ale również indywidualne podejście do każdej kampanii reklamowej. Aby wykonać skuteczną kampanię trzeba poznać produkty, które chcemy promować, konkurencje z którą walczymy oraz mocne stron oferty klienta, które chcemy podkreślić.

Maksymalne zaangażowanie!

Niezbędnym składnikiem sukcesu jest maksymalne zaangażowanie w każdy projekt. Doskonale o tym wiemy, dlatego nasze usługi mają bardzo indywidualny charakter. Nie współpracujemy "hurtowo" z setkami firm. Aby oferować maksymalnie skuteczne usługi angażujemy się we współpracę z każdym klientem tak, aby współpraca była owocna i aby klient mógł na nas liczyć.

Jakość, nie ilość!

Cenimy sobie długoterminową współpracę i fachowe podejście. Robimy wszystko co w naszej mocy aby poza skutecznością, odznaczać się również rzetelnością. Postaramy się wyjaśnić Państwu wszystkie kwestie związane z naszym działaniem, ponieważ wierzymy, że to jest droga do sukcesu. U nas zawsze mają Państwo kontakt ze specjalistami odpowiedzialnymi za wyniki i podejmowanie decyzji.

Pozycjonowanie stron internetowych to usługa której często towarzyszą górnolotne obietnice, które w praktyce okazują się być pustymi sloganami. My stawiamy na jakość. Nie oferujemy taniego pozycjonowania, ponieważ nie jest skuteczne. Dzięki wysokiej specjalistycznym działaniom zapewniamy długoterminowy zwrot z inwestycji i wysoką widoczność strony w Google, która nie jest narażona na różnego rodzaju kary czy spadki.

Jak to wygląda w praktyce?

Zależy nam na tym, aby nasze działania przynosiły naszym klientom realne efekty, tak aby współpraca opierała się na wzajemnych korzyściach. Dlatego nie stosujemy kar za zerwanie umowy ani też długich okresów wypowiedzenia. Jeśli współpraca nie będzie w pełni satysfakcjonująca, możesz ją zakończyć w każdym momencie, bez żadnych kar lub problemów. W takim przypadku nie usuniemy stworzonych dla Państwa linków czy optymalizacji, chyba, że takie będzie Państwa życzenie. Na umowie stosujemy możliwość natychmiastowego wypowiedzenia umowy.

Przy współpracy z nami mają Państwo ciągły kontakt z osobą odpowiedzialną za projekt za pomocą telefonu, maila lub też jeśli tak jest wygodniej wygodniej, facebooka. Po każdym miesiącu współpracy otrzymują Państwo raport z wykonanych działań. Na bierząco mają Państwo dostęp do monitoringu pozycji, gdzie śledzą Państwo zmiany najważniejszych słów kluczowych oraz dostęp do Google Search Console, gdzie widać ile osób przychodzi na Państwa stronę z wyszukiwarki Google. Otrzymują również Państwo dostęp do Google Analytics, gdzie widać jak zachowują się użytkownicy na stronie internetowej. Na życzenie przygotowujemy również najważniejsze raporty aby byli Państwo samodzielnie w stanie ocenić efektywność reklamy w Google dla Państwa firmy.

Zapraszamy do współpracy!
Kontakt