Profesjonalne Prowadzenie Kampanii Google AdWords

Oferujemy Państwu stworzenie i skuteczne prowadzenie kampanii AdWords. W Google AdWords mogą Państwo wyświetlać reklamy nad i pod naturalnymi wynikami wyszukiwania Google. Są one bardzo skutecznym sposobem reklamy w internecie. Dzięki wykorzystaniu precyzyjnych mechanizmów kierowania, reklama docieramy do klientów, którzy są zainteresowani Państwa produtem lub usługami. To sprawia, że reklamy te są skuteczne i stają się opłacalnym kanałem pozyskania klientów dla Państwa firmy. Mamy na koncie wiele skutecznych kampanii. Wspólpracujemy z firmami z różnych branż, z całej Polski. Zlecając nam obsługę reklam oszczędzają Państwo czas oraz zyskują pewność, że kampania będzie przeprowadzona profesjonalnie i skutecznie. Oferujemy również możliwość uzyskania kuponu na darmowe 600 zł od Google na pierwszą kampanię reklamową. Jeśli chcą Państwo dołączyć do grona zadowolonych klientów - zapraszamy do kontaktu.


Co oferujemy w ramach obsługi Google AdWords?

 • Wyszukanie słów kluczowych,
 • Pełną konfigurację,
 • Stworzenie tekstów reklamowych,
 • Instalację oraz konfigurację Google Analytics,
 • Optymalizację kampanii min. 2 razy w miesiącu,
 • Raportowanie działań,
 • Bezpośredni kontakt ze specjalistą AdWords wykonującym kampanię.

Jak prowadzimy kampanie AdWords?

 • KONFIGURACJA - Tworzymy od podstaw kampanię, która jak będzie trafiać do Państwa potencjalnych klientów.
 • MIERZENIE WYNIKÓW - Konfiguracja kampanii AdWords to tylko pierwszy krok do sukcesu. Następnie skrupulatnie obserwujemy jej efekty za pomocą Google Analytics.
 • ​OPTYMALIZACJA - Obserwacja wyników kampanii pozwala na jej optymalizację - aby reklamy były jeszcze skuteczniejsze. Dzięki temu obniżamy koszty reklam i zwiększamy ich skuteczność.
 • RAPORTOWANIE - To nie my - lecz nasi klienci muszą być w stanie ocenić czy reklama jest dla nich opłacalna. Każdy nasz klient może liczyć na regularne i terminowe raporty z wyników działania reklam, a także stały dostęp do Google AdWords i Google Analytics.

Jakie kampanie prowadzimy?

Tworząc reklamy wykorzystujemy pełen wachlarz możliwości jakie daje Google. Możemy wykonać dla Państwa dowolny rodzaj reklam AdWords. Mamy do wyboru:

 • Reklamy w wyszukiwarce oraz sieci wyszukiwania,
 • Reklamy w sieci reklamowej,
 • Reklamy produktowe w Google Zakupy,
 • Remarketing,
 • Reklamy na YouTube,
 • Reklamy aplikacji mobilnej.
 

Zaufaj specjalistom AdWords

6 lat doświadczenia

Posiadamy 6 lat doświadczenia w reklamie w Google. Przeprowadziliśmy wiele kampanii reklamowych w tej wyszukiwarce dzięki czemu doskonale wiemy na jakie elementy trzeba zwrócić największą uwagę aby kampania AdWords była skuteczna.

Rzetelne podejście i dobry kontakt

Mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście do Państwa zlecenia oraz kontakt bezpośrednio ze specjalistą odpowiedzialnym za wykonanie audytu kampanii AdWords. Klient jest dla nas bardzo ważny dlatego dbamy o terminowość i rzetelność naszych działań.

Atrakcyjne ceny i minimum formalności

Oferujemy atrakcyjne ceny, które sprawiają, że współpraca z nami to jeszcze więcej korzyści. Nie jesteśmy dużą agencją dlatego współpracując z nami płacą Państwo wyłącznie za czas specjalisty, który dba o jakość Państwa reklam Google AdWords.

Certyfikat Google AdWords

Posiadamy certyfikaty Google AdWords, które są potwierdzeniem naszych umiejętności. Szkolimy się i zdobywamy nową wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach branżowych. Jesteśmy "na bieżąco" dlatego możemy wdrażać nowoczesne i skuteczne rozwiązania.

Cennnik Reklamy w Google AdWords

Ogromną zaletą reklam Google AdWords jest możliwość reklamowania się z dowolnym budżetem oraz pełna kontrola kosztów reklamy. Kampanie działają w systemie rozliczeń "za kliknięcie" (tzw. CPC) dzięki czemu płacimy tylko gdy klient przejdzie na naszą stronę internetową.​ Opłata za prowadzenie kampanii Google AdWords jest zależna od wysokości budżetu reklamowego. Dzięki swoim umiejętnościom "zarabiamy" na siebie prowadząc skuteczne kampanie AdWords. W takiej usługi możesz nie tylko oszczędzić czas ale i pieniądze poneiważ kampania prowadzona przez specjalistę jest najczęściej o 50-100% skuteczniejsza niż kampania prowadzona przez niedoświadczoną osobę.

 

Cena Reklamy AdWords

Przykład kampanii
za 1 000 zł
Przykład kampanii
za 2 500 zł
Przykład kampanii
za 5 000 zł
Budżet na reklamy * Ustalany samodzielnie 850 zł 2 200 zł 4350 zł
Koszt stworzenia i obsługi kampanii ** 5 - 15% budżetu reklamowego
(min. 100 zł)
150 zł 300 zł 650 zł
Całkowity koszt reklam Budżet reklamowy + opłata
za obslugę kampanii
1 000 zł 2 500 zł 5000 zł
 

* BUDŻET NA REKLAMY - to cena za kliknięcia w reklamy, który płacimy firmie Google. Płacimy tylko za kliknięcie w naszą reklamę i przejście na stronę internetową. Ceny kliknięć zależą od konkurencji jaka jest w danej branży i wynoszą najczęściej od kilkunastu groszy do kilku złotych.

** KOMPLEKSOWA OBSŁUGA ADWORDS - Jest to cena stworzenia i obsługi kampanii przez certyfikowanego specjalistę AdWords. Jest ona zależna od wielkości kampanii. Przy budżecie do kilku tysięcy złotych jest to 15% budżetu reklamowego (minimum 150 zł netto miesięcznie). Przy kampaniach powyżej 5000 złotych miesięcznie wykonujemy wycenę indywidualnie.

KUPON ADWORDS - ODBIERZ darmowe DO 600 ZŁ NA REKLAMY w Google

Jako certyfikowani specjaliści możemy zaproponować Państwu kupon na darmowe 600 zł na pierwszą kampanię dla firm, które jeszcze nie korzystały z reklam AdWords. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego pod nr 730 300 246, mailowego pod adresem: biuro@smart-seo.pl lub przez formularz kontaktowy. Pomożemy dobrać odpowiedni pakiet pozycjonowania lub doradzić w kwestii reklam AdWords.

 

Czas przygotowania oferty przez firmę SMART SEO to maksymalnie 24 godziny!

 

Na terenie miast: Kraków i Rzeszów jak też w okolicach np. w miejscowości: Wieliczka, Bochnia czy Niepołomice możemy spotkać się z Państwem osobiście aby porozmawiać o możliwej współpracy.

Bezpłatna analiza SEO