Profesjonalne Prowadzenie Kampanii Google Ads (AdWords)


SPRAWDŹ CENNIK

 

ZDOBYWAJ NOWYCH KLIENTÓW Z GOOGLE ADS (ADWORDS)

W Google Ads (AdWords) mogą Państwo wyświetlać reklamy nad i pod naturalnymi wynikami wyszukiwania Google, na milionach internetowych na całym świecie oraz w większości aplikacjach mobilnych. Dzięki wykorzystaniu precyzyjnych mechanizmów kierowania, reklama AdWords dociera do klientów, którzy są zainteresowani Państwa produtem lub usługami. To sprawia, że reklamy te są skuteczne i są opłacalnym kanałem pozyskania klientów dla wielu firm. Mamy duże doświadczenie w reklamie w Google oraz wiele skutecznych kampanii na koncie. Obsługa kampanii AdWords przez naszego specjalistę oszczędza Państwu czas oraz daje pewność, że kampania będzie przeprowadzona profesjonalnie i skutecznie. Jeśli chcą Państwo dołączyć do grona zadowolonych klientów - zapraszamy do kontaktu.

ZAUFAJ SPECJALISTOM ADWORDS

Skuteczna kampania AdWords powstaje w oparciu o umiejętności, doświadczenie i zaangażowanie specjalisty AdWords. Zobacz dlaczego warto z nami współpracować.

6 LAT DOŚWIADCZENIA GWARANTUJE JAKOŚĆ

Posiadamy 6 lat doświadczenia w reklamie w Google. Przeprowadziliśmy wiele kampanii reklamowych dzięki czemu doskonale wiemy na jakie elementy trzeba zwrócić największą uwagę aby kampania AdWords była skuteczna.

ZAANGAŻOWANIE WE WSPÓŁPRACĘ

Mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście do Państwa zlecenia oraz kontakt bezpośrednio ze specjalistą odpowiedzialnym za wykonanie audytu kampanii AdWords. Klient jest dla nas bardzo ważny dlatego dbamy o terminowość i rzetelność naszych działań.

ATRAKCYJNE CENY I MINIMUM FORMALNOŚCI

Oferujemy atrakcyjne ceny, które sprawiają, że współpraca z nami to jeszcze więcej korzyści. Nie jesteśmy dużą agencją dlatego współpracując z nami płacą Państwo wyłącznie za czas specjalisty, który dba o jakość Państwa reklam Google AdWords.

CERTYFIKOWANY PARTNER GOOGLE

Posiadamy status Partnera Google, który jest potwierdzeniem naszych umiejętności i doświadczenia w zakresie prowadzenia kampanii Google AdWords. Ciągle się rozwijamy aby zapewnić naszym klientom nowoczesne i skuteczne kampanie AdWords.

OPINIE

Sprawdź co klienci mówią na temat współpracy ze SMART-SEO:

Współpracujemy z Panem Grzegorzem od ponad pół roku i możemy stwierdzić że współpraca układa się pomyślnie. Agencja realizuje swoje zadania i cele zgodnie z założeniami. Możemy śmiało polecić firmę.

MACIEJ CEBERTOWICZ
Manager ds: sprzedaży i rozwoju produktu Sky-Shop.pl

Jestem bardzo zadowolony z zaangażowania firmy SMART SEO w czasie wykonywanego audytu SEO. Audyt był profesjonalny i przyniósł oczekiwane efekty.

ALEKSANDER SUDOŁ
Właściciel firmy: ceb.com.pl

CENNNIK REKLAMY W GOOGLE
ADWORDS

Google AdWords umożliwia reklamowanie firmy z dowolnym budżetem. Mogą Państwo ustalić wysokość budżetu samodzielnie lub napisać do nas abyśmy przygotowali kilka propozycji.

Cały koszt reklamy dzieli się na 2. części:

  • płatność dla Google - za kliknięcia w reklamy
  • płatność dla nas za prowadzenie kampanii AdWords (zależy od jej wielkości i budżetu)

Cena prowadzenia kampanii AdWords

Opłata za prowadzenie kampanii AdWords wynosi najczęściej ok. 10-15% wysokości budżetu na reklamy (minimalnie 200 zł). Kampanie reklamowe AdWords powyżej 10 000 zł wyceniamy indywidualnie. W cenie zawarta jest:

  • pełna konfiguracja kampanii AdWords,
  • konfiguracja śledzenia Google Analytics,
  • optymalizacja kmpanii AdWords,
  • rozbudowę kampanii,
  • stały bezpośredni dostęp do specjalisty zajmującego się reklamami.

Poniżej przykłady, jak rozkłada się Państwa opłata pomiędzy płatność dla Google oraz opłatą za prowadzenie AdWords:Cena Reklamy AdWords

Przykład kampanii
za 1 000 zł
Przykład kampanii
za 2 500 zł
Przykład kampanii
za 5 000 zł
Budżet na reklamy * (płatność dla Google) 800 zł 2 200 zł 4350 zł
Koszt stworzenia i obsługi kampanii **
(5 - 15% budżetu reklamowego, min. 200 zł)
200 zł 300 zł 650 zł
Całkowity koszt reklam
(budżet reklamowy + opłata za obsługę kampanii)
1 000 zł 2 500 zł 5000 zł


KUPON ADWORDS - ODBIERZ darmowe DO 600 ZŁ NA REKLAMY w Google

Jako certyfikowani specjaliści możemy zaproponować Państwu kupon promocyjny na darmowe 250 lub 600 zł (w zależności od aktualnych możliwości) na pierwszą kampanię dla firm, które jeszcze nie korzystały z reklam AdWords. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego pod nr: +48 730 300 246, mailowego pod adresem: biuro@smart-seo.pl lub przez formularz kontaktowy. Pomożemy dobrać odpowiedni pakiet pozycjonowania lub doradzić w kwestii reklam AdWords.

Czas przygotowania oferty to maksymalnie 24 godziny!

Na terenie miasta Kraków i okolic możemy spotkać się z Państwem osobiście.