Reklama w Google AdWords

Oferujemy Państwu stworzenie i poprowadzenie skutecznej kampanii w Google AdWords. Google AdWords (tzw. linki sponsorowane) to reklamy wyświetlane nad wynikami wyszukiwania Google. Są bardzo skutecznym sposobem reklamy w internecie. Reklamy Google AdWords rozliczane są w modelu CPC, płacimy tylko za kliknięcie reklamy. Mamy pełną kontrolę nad maksymalnym kosztem za kliknięcie oraz budżetem dziennym, a czas uruchomienia kampanii reklamowej jest bardzo krótki.

Możliwości Google AdWords

Dzięki możliwościom reklam Google AdWords możemy stworzyć dla Państwa reklamy które będą precyzyjnie skierowane do Państwa potencjalnych klientów. Wykorzystując różne sposoby kierowania reklam AdWords docieramy do klientów wtedy, kiedy są zainteresowani naszymi produktami lub usługami.

Kontrola kosztów

Ogromną zaletą reklam Google AdWords jest możliwość reklamowania się z dowolnym budżetem oraz pełna kontrola kosztów reklamy. Kampanie działają w systemie rozliczeń "za kliknięcie" (tzw. CPC) dzięki czemu płacimy tylko gdy klient przejdzie na naszą stronę internetową.


Co oferujemy w ramach obsługi kampanii Google AdWords?

Możemy stworzyć dla Państwa kampanię reklamową za pomocą Google AdWords. Mamy na koncie wiele skutecznych kampanii dla firm z różnych branż. Zlecając nam kampanię oszczędzają Państwo czas, a także zyskują możliwość uzyskania kuponu na darmowe 600 zł pierwszą kampanię reklamową w Google AdWrods. Jeśli chcą Państwo dołączyć do grona zadowolonych klientów - zapraszamy do kontaktu.

 

Etapy prowadzenia kampanii AdWords:

 • Konfiguracja

  Tworzymy od podstaw kampanię, która jak będzie trafiać do Państwa potencjalnych klientów. Odpowiednia wiedza z zakresu Google AdWords potwierdzona certyfikatem w połączeniu z doświadczeniem pozwala nam konfigurować skuteczne kampanie Google AdWords.


 • Mierzenie Wyników

  Konfiguracja kampanii AdWords to tylko pierwszy krok do sukcesu. Aby upewnić się że kampania przynosi porządane efekty skrupulatnie obserwujemy jej efekty za pomocą programu do analizy zachowań użytkowników na stronie.


 • ​Optymalizacja

  Obserwacja wyników kampanii pozwala nam na jej optymalizację - aby reklamy były jeszcze skuteczniejsze. To pozwala obniżyć koszty i zwiększyć skuteczność reklamy w Google AdWords.


 • Raportowanie

  To nie my - lecz nasi klienci muszą być w stanie ocenić czy reklama jest dla nich opłacalna. Każdy nasz klient może liczyć na regularne i terminowe raporty z wyników działania reklam, a także stały dostęp do Google AdWords i kontrole nad kampanią.

Zakres usług

Możemy skonfigurować dla Państwa dowolny typ kampanii na życzenie lub wybrać to co w naszej ocenie będzie najbardziej korzystne dla Państwa firmy. Podejmujemy się za równo tworzenia nowych kampanii reklamowych jak też optymalizacji kampanii Google AdWords, które już działają. Możemy obsługiwać kampanię w sposób ciągły, jak też zrobić jednorazowy audyt reklam AdWords.

 

Dlaczego ze SMART SEO kampanie AdWords są tańsze?

Skuteczność kampanii Google AdWords zapewnia:

Certyfikat Google AdWords z reklamy w sieci wyszukiwania
 • Wiedza potwierdzona certyfikatem Google AdWords. Posiadamy za równo teoretyczną jak i praktyczną wiedzę na temat reklamy w Google AdWords.
 • Doświadczenie - wykonaliśmy wiele kampanii AdWords w różnych branżach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zastosować skuteczne rozwiązania.
 • Wiedza z zakresu marketingu internetowego - z marketingiem internetowym mamy do czynienia codziennie od kilku lat. Jest to nasza praca i pasja. Dzięki rozumienia zasad działania sprzedaży internetowej możemy skutecznej tworzyć przekaz reklamowy.
 • Wiedza z zakresu Analityki - skuteczna analiza zachowań użytkowników to podstawa do oceny opłacalności reklam i ich optymalizacji.
 • Wiedza z zakresu pozycjonowania strona www - jesteśmy w stanie połączyć działania pozycjonowania strony z reklamami AdWords aby zmaksymalizować zyski Państwa firmy.

Te wszystkie umiejętności sprawiają, że warto powierzyć obsługę kampanii reklamowej Google AdWords właśnie nam. Dzięki odpowiedniej konfiguracji i optymalizacji kampanii reklamowej zapewnimy Państwu bardzo skuteczny kanał sprzedaży produktów lub usług.

Typy reklam AdWords

Kampania AdWords może składać się z 3 typów reklam:
 
 • Reklama w wynikach wyszukiwania

  Najpopularniejszą i najbardziej znanym typem reklam AdWords jest reklama w wynikach wyszukiwania Google tzw. linki sponsorowane. Są to reklamy wyświetlane ponad i pod organicznymi wynikami wyszukiwania. Takie reklamy są wyświetlane w odpowiedzi na wybrane słowa kluczowe, które potencjalny klient mógłby wpisać, aby znaleźć produkt lub usługę którą oferujemy.


 • Sieć partnerska Google

  Inną możliwością jest kierowanie reklam na sieć partnerską, dzięki czemu za pomocą Google AdWords możemy wyświetlać reklamy na milionach stron internetowych. Wybierając strony na których przebywają nasi potencjalni klienci możemy skutecznie reklamować produkty lub usługi. Sieć reklamowa Google jest bardzo obszerna i możemy za jej pomocą reklamować się na mniejszych serwisach branżowych jak też na popularnych portalach takich jak: Onet, WP czy Gazeta.


 • ​Remarketing

  Remarketing (lub też retargeting) czyli reklama która "ściga" potencjalnego klienta jest bardzo ciekawą i często bardzo skuteczną formą reklamy. Takie reklamy umożliwiają pozyskanie klientów, którzy odwiedził naszą stronę lecz nie dokonali zakupów. Remarketing pozwala również zmniejszyć efekt porzuconych koszyków w sklepach internetowych.

Koszty Reklam Google AdWords:

Koszt kliknięć (PPC)

Podstawowy koszt reklamy Google AdWords to koszt kliknięć który płacimy wyszukiwarce Google. Płacimy określoną cenę za każde kliknięcie w naszą reklamę i przejście na stronę internetową. Przy konfiguracji kampanii ustalamy maksymalny koszt kliknięcia oraz budżet dzienny. Cena jaką musimy zapłacić za kliknięcie aby wyświetlać reklamy zależy od naszej branży. Im bardziej konkurencyjna branża tym wyższe ceny kliknięć. Najczęściej koszt kliknięcia mieści się w granicach: 0,30 - 3 zł.

 

Warto również dodać, że nie ma minimalnego budżetu za który możemy się reklamować.

 

Kompleksowa obsługa kampanii AdWords

Cena pełnej obsługi kampanii AdWords, którą pobieramy jest zależna od wielkości kampanii. Najczęściej jest to 15% budżetu reklamowego (minimum 100 zł netto miesięcznie). Przy większych kampaniach ta cena polega negocjacji.
Profesjonalna konfiguracja kampanii oraz regularna jej optymalizacja zapewnia jej wysoką wydajność. Powierzenie nam tego zadania, szybko przełoży się na zyski dla Państwa firmy!

Wykonujemy również pojedyncze audyty lub konfiguracje czy optymalizacje kampanii. Takie zlecenia są wyceniane indywidualnie.

 

Kupon AdWords - Odbierz do 600 zł na reklamy AdWords za darmo

Jako certyfikowani specjaliści mamy możliwość zaproponowania kuponu na darmowe 600 zł na pierwszą kampanię dla firm, które jeszcze nie korzystały z Google AdWords. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna analiza SEO