Kampanie Google AdWords

Oferujemy Państwu stworzenie i poprowadzenie skutecznej kampanii AdWords. Google AdWords (tzw. linki sponsorowane) to reklamy wyświetlane nad i pod wynikami wyszukiwania. Są bardzo skutecznym sposobem reklamy w internecie. Reklamy Google AdWords rozliczane są w modelu CPC, płacimy tylko za kliknięcie reklamy. Mamy pełną kontrolę nad maksymalnym kosztem za kliknięcie oraz budżetem dziennym, a czas uruchomienia kampanii reklamowej jest bardzo krótki.
SPRAWDŹ CENNIK

Możliwości Google AdWords

Możemy stworzyć dla Państwa reklamy które będą precyzyjnie skierowane do potencjalnych klientów. Wykorzystując różne sposoby kierowania reklam AdWords docieramy do klientów dokładnie wtedy, kiedy są zainteresowani naszymi produktami lub usługami.

Kontrola kosztów

Ogromną zaletą reklam Google AdWords jest możliwość reklamowania się z dowolnym budżetem oraz pełna kontrola kosztów reklamy. Kampanie działają w systemie rozliczeń "za kliknięcie" (tzw. CPC) dzięki czemu płacimy tylko gdy klient przejdzie na naszą stronę internetową.


Co oferujemy w ramach obsługi kampanii Google AdWords?

Możemy stworzyć dla Państwa kampani AdWords. Mamy na koncie wiele skutecznych kampanii dla firm z różnych branż. Zlecając nam kampanię oszczędzają Państwo czas, a także zyskują możliwość uzyskania kuponu na darmowe 600 zł pierwszą kampanię reklamową w Google AdWrods. Jeśli chcą Państwo dołączyć do grona zadowolonych klientów - zapraszamy do kontaktu.

Podejmujemy się za równo tworzenia nowych kampanii reklamowych w Google AdWords jak też audytów i optymalizacji istniejących. W ramach konfiguracji i kompleksowej obsługi wykonujemy:

 • Wyszukanie słów kluczowych do kampanii,
 • Pełną konfigurację kampanii,
 • Stworzenie tekstów reklamowych,
 • Instalację oraz konfigurację narzędzi analitycznych np. Google Analytics,
 • Optymalizację kampanii min. 2 razy w miesiącu,
 • Raportowanie działań.

Etapy prowadzenia kampanii AdWords:

 • Konfiguracja

  Tworzymy od podstaw kampanię, która jak będzie trafiać do Państwa potencjalnych klientów. Odpowiednia wiedza z zakresu Google AdWords potwierdzona certyfikatem w połączeniu z doświadczeniem pozwala nam konfigurować skuteczne kampanie AdWords.


 • Mierzenie Wyników

  Konfiguracja kampanii AdWords to tylko pierwszy krok do sukcesu. Aby upewnić się że kampania przynosi porządane efekty skrupulatnie obserwujemy jej efekty za pomocą programu do analizy zachowań użytkowników na stronie.


 • ​Optymalizacja

  Obserwacja wyników kampanii pozwala nam na jej optymalizację - aby reklamy były jeszcze skuteczniejsze. To pozwala obniżyć koszty i zwiększyć skuteczność reklamy w Google AdWords.


 • Raportowanie

  To nie my - lecz nasi klienci muszą być w stanie ocenić czy reklama jest dla nich opłacalna. Każdy nasz klient może liczyć na regularne i terminowe raporty z wyników działania reklam, a także stały dostęp do Google AdWords i kontrole nad kampanią.

Wykonując kampanie AdWords wykorzystujemy pełen wachlarz możliwości jakie daje Google. Możemy też wykonać dla Państwa dowolny rodzaj reklamy Google z pośród bogatych możliwości AdWords:

 • Reklamy w wyszukiwarce oraz sieci wyszukiwania,
 • Reklamy w sieci reklamowej,
 • Reklamy w Google Zakupy,
 • Remarketing,
 • Reklamy na YouTube,
 • Reklamy aplikacji mobilnej.
 

Dlaczego ze SMART SEO kampanie AdWords są tańsze?

Skuteczność kampanii Google AdWords zapewnia:

Certyfikat Google AdWords z reklamy w sieci wyszukiwania
 • Wiedza potwierdzona certyfikatem Google AdWords. Posiadamy za równo teoretyczną jak i praktyczną wiedzę na temat reklam AdWords.
 • Doświadczenie - wykonaliśmy wiele kampanii AdWords w różnych branżach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zastosować skuteczne rozwiązania.
 • Wiedza z zakresu marketingu internetowego - z marketingiem internetowym mamy do czynienia codziennie od kilku lat. Jest to nasza praca i pasja. Dzięki rozumienia zasad działania sprzedaży internetowej możemy skutecznej tworzyć przekaz reklamowy.
 • Wiedza z zakresu Analityki - skuteczna analiza zachowań użytkowników to podstawa do oceny opłacalności reklam i ich optymalizacji.
 • Wiedza z zakresu pozycjonowania stron www - jesteśmy w stanie połączyć działania pozycjonowania strony z reklamami AdWords aby zmaksymalizować zyski Państwa firmy.

Te wszystkie umiejętności sprawiają, że warto powierzyć obsługę kampanii reklamowej Google AdWords właśnie nam. Dzięki odpowiedniej konfiguracji i optymalizacji kampanii reklamowej zapewnimy Państwu bardzo skuteczny kanał sprzedaży produktów lub usług.

Cennnik Reklamy w Google AdWords

Cena Reklamy AdWords

Przykład kampanii
za 500 zł
Przykład kampanii
za 1500 zł
Przykład kampanii
za 5000 zł
Budżet na reklamy* Ustalany samodzielnie 400 zł 1300 zł 4350 zł
Koszt stworzenia i obsługi kampanii** 15% budżetu reklamowego
(min. 100 zł)
100 zł 200 zł 650 zł
Całkowity koszt reklam Budżet reklamowy + 15% budżetu
(obsługa kampanii)
500 zł 1500 zł 5000 zł
 

* BUDŻET NA REKLAMY - Podstawowy koszt reklamy Google AdWords to koszt kliknięć (PPC) który płacimy wyszukiwarce Google. Płacimy określoną cenę za każde kliknięcie w naszą reklamę i przejście na stronę internetową. Podczas konfiguracji reklam ustalamy maksymalny koszt kliknięcia oraz budżet dzienny. Cena jaką musimy zapłacić za kliknięcie aby wyświetlać reklamy zależy od naszej branży. Im bardziej konkurencyjna branża tym wyższe ceny kliknięć. Najczęściej koszt kliknięcia mieści się w granicach: 0,30 - 3 zł.

** KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KAMPANII ADWORDS - Cena pełnej obsługi kampanii AdWords, którą pobieramy jest zależna od wielkości kampanii. Najczęściej jest to 15% budżetu reklamowego (minimum 100 zł netto miesięcznie). Profesjonalna konfiguracja kampanii oraz regularna jej optymalizacja zapewnia jej wysoką wydajność. Powierzenie nam tego zadania, szybko przełoży się na zyski dla Państwa firmy!

KUPON ADWORDS - ODBIERZ darmowe DO 600 ZŁ NA REKLAMY w Google

Jako certyfikowani specjaliści możemy zaproponować Państwu kupon na darmowe 600 zł na pierwszą kampanię dla firm, które jeszcze nie korzystały z reklam AdWords. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego pod nr 730 300 246, mailowego pod adresem: biuro@smart-seo.pl lub przez formularz kontaktowy. Pomożemy dobrać odpowiedni pakiet pozycjonowania lub doradzić w kwestii reklam AdWords.

 

Czas przygotowania oferty przez firmę SMART SEO to maksymalnie 24 godziny!

 

Na terenie miasta Kraków jak też w okolicach miast np. Wieliczka, Bochnia, Niepołomice, Skawina oraz Rzeszów możemy spotkać się z Państwem osobiście aby porozmawiać o możliwej współpracy.

Bezpłatna analiza SEO