Pozycjonowanie stron
Google AdWords
Rzeszów

Oferujemy Państwu usługi skutecznej reklamy w Google. Zajmujemy się za równo reklamami Google AdWords jak też pozycjonowaniem stron internetowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pozycjonowanie stron Rzeszów

Poszukują Państwo firmy, która wykona skuteczne pozycjonowanie Państwa strony w Google? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Firma SMART SEO oferuje skuteczne pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych. Pozycjonowaniem zajmujemy się od ponad 6 lat. W naszej karierze pracowaliśmy przy setkach projektów w różnych branżach. Jesteśmy w stanie skutecznie pozycjonować strony internetowe w praktycznie każdej branży. Realizujemy pozycjonowanie metodami nastawionymi na długoterminowy wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

W ramach pozycjonowania strony wykonujemy wszystkie działania niezbędne do podniesienia pozycji wynikach wyszukiwania w Google, czyli:

  • analizę i wybór najlepszych słów kluczowych
  • optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwarki Google
  • linkowanie do strony
  • optymalizację wizytówki w Mapach Google
  • raporty z wykonanych działań
 

Ile trzeba czekać na efekty pozycjonowania?

Najczęściej pierwsze efekty pozycjonowania pojawiają się po kilku tygodniach. Czas potrzebny na uzyskanie znaczących efektów to najczęściej 4-6 miesięcy - w zależności od branży.


Kampanie reklamowe Google AdWords Rzeszów

Oferuje usługi konfiguracji oraz prowadzenia kampanii reklamowych Google AdWords czyli płatnymi wynikami w wyszukiwarce Google. Jest to bardzo skuteczna forma reklamy dla firm z praktycznie każdej branży.

Natychmiastowe efekty

Ogromną zaletą reklam Google AdWords są natychmiastowe efekty w postaci kliknięć do strony internetowej. Uruchomiona kampania już po kilku godzinach może przynieść Państwa firmie nowych klientów.

Płatność

Przy reklamach Google AdWords płacą Państwo jedynie za kliknięcie w Państwa reklamę. Nie ma przy tym żadnego ryzyka, że reklama będzie się wyświetlać lecz nie zwróci uwagi potencjalnych klientów. My dbamy o to aby reklama wyświetlała się wtedy, kiedy potencjalni klienci będą poszukiwać produktów lub usług, które mają Państwo w ofercie.

Ile to kosztuje?

Reklamy AdWords można rozpocząć z dowolnym budżetem. Nasza firma tworzy i obsługuje kampanie w budżecie już od 300 zł. Cena związana z pełną obsługą reklam czyli konfiguracją i i prowadzeniem kampanii to koszt ok. 15% budżetu reklamowego (min. 100 zł).

Już za 400 zł mogą Państwo uruchomić skuteczną i profesjonalną kampanię reklamową swojej firmy.

Do 600 zł ZA DARMO na reklamy Google AdWords

Dzięki posiadaniu certyfikatu Google możemy zaoferować Państwu kupon na darmowe 600 zł na pierwszą kampanię w Google AdWords dla firm, które jeszcze nie korzystały z tej formy reklamy. Zapraszam do kontaktu aby poznać szczegóły.

Warunki współpracy

W celu zapewnienia Państwu komfortowej współpracy, opracowaliśmy warunki dzięki którym dajemy pewność, że pozycjonowanie z firmą SMART SEO przyniesie oczekiwane efekty.

  • Formalności opieramy o prostą umowę, którą mogą Państwo zerwać w każdym momencie bez żadnych ukrytych kosztów. Zależy nam na tym aby współpraca przy pozycjonowaniu opierała na korzyściach dla obu stron,
  • Otrzymują Państwo co miesiąc raport z wykonywanych działań, a także stały dostęp do monitoringu pozycji w Google oraz programów monitorujących ruch na stronie (Google Analytics, Google Search Console).
  • Jesteśmy otwarci na elastyczne warunki współpracy - możemy dostosować się do Państwa potrzeb.
  • Oferujemy współpracę dla firm z całej Polski. W każdym momencie możemy spotkać się z Państwem w Krakowie i okolicach oraz w Rzeszowie aby omówić szczegółowe warunki współpracy.

Kontakt

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego pod nr. 730 300 246, mailowego pod adresem: biuro@smart-seo.pl lub przez formularz kontaktowy. Pomożemy dobrać odpowiedni pakiet pozycjonowania lub doradzić w kwestii reklam AdWords.

 

Czas przygotowania oferty przez firmę SMART SEO to maksymalnie 24 godziny!

 

Na terenie miasta Rzeszów oraz jego okolic możemy spotkać się z Państwem osobiście aby porozmawiać o możliwej współpracy.

Bezpłatna analiza SEO