Efektywne pozycjonowanie stron internetowych Kraków

Pozycjonowanie stron Kraków

Poszukują Państwo firmy z Krakowa, która skutecznie wypozycjonuje Waszą firmę w wynikach wyszukiwania Google? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Firma SMART SEO stawia na skuteczne metody pozycjonowania stron oraz sklepów internetowych. Pozycjonowaniem zajmujemy się od ponad 6 lat. W naszej karierze pracowaliśmy przy setkach projektów w różnych branżach. Jesteśmy w stanie skutecznie pozycjonować strony internetowe w praktycznie każdej branży. Realizujemy pozycjonowanie metodami nastawionymi na długoterminowy wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Pozycjonujemy nie tylko wybrane słowa kluczowe. Przykładamy wagę do pozyskania ruchu do strony zarówno z bardziej jak i mniej popularnych słów kluczowych. Efektem końcowym naszej pracy jest zwiększenie sprzedaży i zysków Państwa firmy.

W ramach pozycjonowania strony wykonujemy wszystkie działania niezbędne do podniesienia pozycji wynikach wyszukiwania w Google, czyli:
  • analizę i wybór najlepszych słów kluczowych
  • optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwarki Google
  • linkowanie do strony
  • optymalizację wizytówki w Mapach Google
  • raporty z wykonanych działań oraz stały monitoring pozycji wybranych słów kluczowych
 

Ile trzeba czekać na efekty pozycjonowania?

Przy średnio trudnych branżach pierwszych wyników pozycjonowania można spodziewać się już po ok. 1-3 miesiącach, a wyraźny wzrost ruchu powinien nastąpić w czasie 4-12 miesięcy.


Potrzebujesz szybkich efektów? - sprawdź Reklamy Google AdWords!


Zachęcamy do kontaktu aby poznać więcej szczegółów.
W ramach pozycjonowania stron www w Krakowie oferujemy możliwość osobistego spotkania w siedzibie Państwa firmy w celu przedstawienia oferty oraz omówienia warunków współpracy i strategii działania.

Warunki współpracy

W celu zapewnienia Państwu komfortowej współpracy, opracowaliśmy warunki dzięki którym dajemy pewność, że pozycjonowanie z firmą SMART SEO będzie opierać się na współpracy w celu osiągnięcia najlepszych efektów.
  • Formalności opieramy o prostą umowę, którą mogą Państwo zerwać w każdym momencie bez żadnych ukrytych kosztów. Zależy nam na tym aby współpraca opierała na korzyściach dla obu stron,
  • Otrzymują Państwo co miesiąc raport z wykonywanych działań, a także stały dostęp do monitoringu pozycji w Google oraz programów monitorujących ruch na stronie (Google Analytics, Google Search Console).
  • Jesteśmy otwarci na elastyczne warunki współpracy - możemy dostosować się do Państwa potrzeb.

Kontakt

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego pod nr. 730 300 246, mailowego pod adresem: biuro@smart-seo.pl lub przez formularz kontaktowy.
Pomożemy dobrać odpowiedni pakiet pozycjonowania lub doradzić w kwestii reklam AdWords.

Czas przygotowania oferty przez firmę SMART SEO to maksymalnie 24 godziny!
Bezpłatna analiza SEO