BLOG

Jaka jest cena za kliknięcie Google AdWords i od czego zależy?

Za reklamy Google AdWords wyświetlanych w wyszukiwarce Google płacimy w modelu CPC, czyli płacimy za kliknięcie w reklamę. Jest to bardzo wygodny model rozliczeń. Nie musimy martwić się o to, że na naszą reklamę nikt nie zwróci uwagi. Jeśli tak by się stało, to nic za nią nie zapłacimy. W praktyce jednak reklamy Google AdWords przyciągają bardzo dużą liczbę klientów i działają znakomicie.

Rodzaje reklam w Google AdWords

O Google AdWords słyszał praktycznie każdy, nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z faktu, że Google AdWords to nie tylko reklamy w wyszukiwarce Google. Google AdWords dziś daje znacznie więcej możliwości. Poniżej opis typów reklam jakie możemy włączyć za pomocą kampanii Google AdWords.

Ile kosztuje reklama w Google AdWords?

Jeśli rozważasz inwestycję w kampanię linków sponsorowanych, zapewne interesuje Cię odpowiedź na pytanie, ile kosztuje reklama w Google AdWords. Mimo że trudno mówić o sztywnych kwotach, warto zagłębić się w temat i poznać mechanizmy wpływające na cenę kampanii linków sponsorowanych.

Co to są reklamy Google AdWords?

Planując działania marketingowe w Internecie, nie sposób nie uwzględnić usługi Google AdWords, która uchodzi za jeden z najskuteczniejszych sposobów promocji online. Nie wiesz, na czym ona polega, jak działa i dlaczego warto z niej skorzystać? Niniejszy artykuł wyjaśnia, co to są reklamy Google AdWords.
Bezpłatna analiza SEO