BLOG

Czy warto pozycjonować stronę www?

Zastanawiasz się, czy inwestować w pozycjonowanie strony? Skoro to wydatek rzędu kilkuset, a nawet ponad tysiąca złotych miesięcznie, czymś normalnym są pewne wątpliwości. Dowiedz się dla kogo jest pozycjonowanie i w pełni wykorzystaj potencjał tkwiący w działaniach internetowych pozycjonowania! Przekonaj się, że warto.

13 WSKAZÓWEK JAK WYBRAĆ WŁAŚCIWĄ NAZWĘ DOMENY?

Adres internetowy naszej strony www jest bardzo ważną częścią marketingu internetowego. Zasady jego wyboru nie zmieniają się od lat. Przy większości projektów przy których pracowałem domena jest już narzucana z góry. Jeśli jednak nie masz jeszcze kupionej domeny warto wybrać wartościową nazwę, aby nasz adres strony www pomagał nam przy jej promocji.

JAK DODAĆ STRONĘ DO GOOGLE?

Chcesz żeby Twoja strona wyświetlała się w wyszukiwarce Google, lecz nie wiesz jak ją dodać do Google? Aby strona internetowa była widoczna w Google najpierw roboty wyszukiwarki muszą ją znaleźć i pobrać (zaindeksować). Często dzieje się to bez naszego udziału i jest to oczywiście zupełnie darmowe. Zanim więc podejmiemy działania w celu indeksacji naszej strony internetowej warto sprawdzić czy nie jest ona już obecna w Google.
Kontakt