BLOG

Jaka jest cena za kliknięcie Google AdWords i od czego zależy?

Za reklamy Google AdWords wyświetlanych w wyszukiwarce Google płacimy w modelu CPC, czyli płacimy za kliknięcie w reklamę. Jest to bardzo wygodny model rozliczeń. Nie musimy martwić się o to, że na naszą reklamę nikt nie zwróci uwagi. Jeśli tak by się stało, to nic za nią nie zapłacimy. W praktyce jednak reklamy Google AdWords przyciągają bardzo dużą liczbę klientów i działają znakomicie.

Rodzaje reklam w Google AdWords

O Google AdWords słyszał praktycznie każdy, nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z faktu, że Google AdWords to nie tylko reklamy w wyszukiwarce Google. Google AdWords dziś daje znacznie więcej możliwości. Poniżej opis typów reklam jakie możemy włączyć za pomocą kampanii Google AdWords.

Ile kosztuje reklama w Google AdWords?

Jeśli rozważasz inwestycję w kampanię linków sponsorowanych, zapewne interesuje Cię odpowiedź na pytanie, ile kosztuje reklama w Google AdWords. Mimo że trudno mówić o sztywnych kwotach, warto zagłębić się w temat i poznać mechanizmy wpływające na cenę kampanii linków sponsorowanych.

Co to są reklamy Google AdWords?

Planując działania marketingowe w Internecie, nie sposób nie uwzględnić usługi Google AdWords, która uchodzi za jeden z najskuteczniejszych sposobów promocji online. Nie wiesz, na czym ona polega, jak działa i dlaczego warto z niej skorzystać? Niniejszy artykuł wyjaśnia, co to są reklamy Google AdWords.

Czy warto pozycjonować stronę www?

Zastanawiasz się, czy inwestować w pozycjonowanie strony? Skoro to wydatek rzędu kilkuset, a nawet ponad tysiąca złotych miesięcznie, czymś normalnym są pewne wątpliwości. Dowiedz się dla kogo jest pozycjonowanie i w pełni wykorzystaj potencjał tkwiący w działaniach internetowych pozycjonowania! Przekonaj się, że warto.

13 WSKAZÓWEK JAK WYBRAĆ WŁAŚCIWĄ NAZWĘ DOMENY?

Adres internetowy naszej strony www jest bardzo ważną częścią marketingu internetowego. Zasady jego wyboru nie zmieniają się od lat. Przy większości projektów przy których pracowałem domena jest już narzucana z góry. Jeśli jednak nie masz jeszcze kupionej domeny warto wybrać wartościową nazwę, aby nasz adres strony www pomagał nam przy jej promocji.
Bezpłatna analiza SEO